fbpx

+370 683 84819

Savanorių pr. 178F, Vilnius

+370 646 92321

Verkių g. 50, Vilnius

+370 607 78081

Ateities 21A, Vilnius

Padangos

Kokybiškos naujos padangos Vilniuje, autoservise TOPTIS

Ieškote naujų universalių, žieminių arba vasarinių padangų? Susisiekime – padėsime išsirinkti kokybiškas, jūsų automobiliui ir vairavimo įpročiams tinkamiausias padangas. Prekiaujame GISLAVED, TAURUS, CONTINENTAL, MICHELIN, BRIDGESTONE, SAVA, HANKOOK, MATADOR, DEBICA, BARUM AEOLUS, VREDESTEIN ir kitų visame pasaulyje vertinamų gamintojų padangomis.

Susisiekti

Kada keisti padangas?

Kelių eismo taisyklės numato tokį padangų keitimo laiką:

  • nuo lapkričio 10 iki kovo 31 d. draudžiama eksploatuoti transporto priemones su vasarinėmis padangomis;
  • nuo balandžio 10 d. iki spalio 31 d. draudžiama eksploatuoti transporto priemones su dygliuotomis padangomis.

Žinoma, galima važinėti universaliomis demisezoninėmis padangomis, tačiau kelionės su jomis nebus tokios saugios. Kadangi klimatas Lietuvoje tikrai kontrastingas – žiemą keliai neretai apsnigti, užšalę, o vasarą įkaitę ar šlapi – universalios padangos tam nėra pritaikytos, jos negali užtikrinti optimalaus sukibimo su kelio paviršiumi. Tokios padangos tinkamos važinėjantiems retai, visada tik nuvalytais miesto keliais, esant teigiamai lauko temperatūrai.

Vasarinės padangos yra pritaikytos važinėti per įkaitusį ir šlapią kelią. Jų protektoriaus gylis negali būti mažesnis kaip 1,6 mm – sumažėjus daugiau padangas privaloma pasikeisti. Daugiau apie vasarinių padangų ypatybes skaitykite čia.

Žieminės padangos yra pritaikytos važinėti slidžiais, apsnigtais ar užledėjusiais keliais. Jų protektoriaus gylis negali būti mažesnis nei 3 mm. Žieminės padangos būna kelių tipų: dygliuotos, minkšto ir kieto mišinio, universalios. Kaip išsirinkti tinkamiausias jūsų automobiliui, skaitykite čia.

Kaip išsirinkti padangas pagal automobilį?

Visų pirma, svarbu žinoti, kad renkantis padangas būtina atsižvelgti į automobilio gamintojo nurodomus išmatavimus. Nepaisius gamintojo rekomendacijų gali atsirasti spidometro rodmenų paklaida, suprastėti automobilio valdymas, pernelyg greitai susidėvėti padangos ar automobilio važiuoklės detalės, padidėti kuro sąnaudos.

Kur rasti gamintojo nurodomą padangų dydį?

Šią informaciją rasite automobilio žinyne arba ant informacinės metalinės plokštelės, kuri gali būti matoma:

  • ant vairuotojo arba keleivio durelių (matoma jas atidarius);
  • ant statramsčių;
  • ant kuro bako dangtelio (iš vidinės pusės);
  • po variklio dangčiu.

Daugiau informacijos apie tinkamiausių jūsų automobiliui padangų pasirinkimą rasite čia arba atvykę į bet kurį mūsų autoservisą Vilniuje.

Ką reiškia padangų žymėjimas?

Padangų žymėjimas nurodo visas jų charakteristikas: padangos plotį, aukščio koeficientą, rato diametrą, apkrovos ir greičio indeksus, konstrukciją ir nemažai kitų svarbių aspektų. Kiekvieno simbolio aprašymą rasite čia. Suprasdami žymėjimą galėsite lengviau išsirinkti jūsų poreikius atitinkančias kokybiškas padangas. Žinoma, galite patikėti viską profesionalams: jeigu ieškote naujų padangų Vilniuje, kreipkitės į TOPTIS meistrus.

Kodėl verta rinktis naujas padangas?

Jeigu norite būti tikri dėl savo ir keleivių saugumo, rekomenduojame rinktis naujas padangas. Kodėl?

  • Dėvėtų padangų protektorius paprastai būna nusidėvėjęs, pati padanga neretai praradusi stangrumą, elastingumą. Būtent šios savybės labai svarbios saugumui, ypač žiemą.
  • Restauruotų padangų karkasai yra susidėvėję, jos neretai naudoja daugiau degalų ir kelia didesnį triukšmą.

Naujos, tinkamai jūsų automobiliui parinktos padangos garantuoja gerą sukibimą ir padeda užtikrinti jūsų saugumą kelyje.

Keletas mūsų rekomenduojamų padangų:

GISLAVED Euro frost:

195/65 R15 – 52 EUR/vnt

205/55 R16 – 62 EUR/vnt

225/45 R17 – 90 EUR/vnt

gislaved-euro-frost

TAURUS Winter:

195/65 R15 – 46 EUR/vnt

205/55 R16 – 50 EUR/vnt

225/45 R17 – 60 EUR/vnt

TAURUS WINTER

Jeigu ieškote kokybiškų naujų padangų Vilniuje – susisiekite su mumis. Padėsime išsirinkti tinkamas, susiderinsime jums patogų laiką ir galėsite atvykti jų pasiimti. Be to, mūsų meistrai užsiima ir padangų montavimu.

Laukiame Jūsų skambučio! Tel. 864692321

Padangų montavimas

© 2010-2021 Autoservisas UAB Toptis | Visos teisės saugomos.