fbpx

+370 683 84819

Savanorių pr. 178F, Vilnius

+370 646 92321

Verkių g. 50, Vilnius

+370 607 78081

Ateities 21A, Vilnius

Šarnyras

 

LEMFORDER, TRW, RTS, DELPHI, MOOG, SWAG, FEBI yra populiariausi šarnyrų bei kitų važiuoklės dalių gamintojai.

 

Šarnyras

Šarnyras

 

 

Dėl kokių priežasčių reikia keisti šarnyrus?

Lietuvos keliai tikrai negalėtų būti laikomi pavyzdiniais – didžiulių duobių yra galima rasti ir didmiesčiuose, o užmiestyje ar kaimeliuose daug objektų negali būti privažiuoti nepervažiavos žvirkelio. Todėl nuo šarnyrų keitimo niekaip neišeis pabėgti ir anksčiau ar vėliau dėl to visgi teks automobilį vežti į autoservisą.

Sugedusios šarnyro požymiai

Kad šarnyras yra sugedęs, galima suprasti iš specifinio, kliksėjimą primenančio garso važiuojant per smulkius nelygumus turintį kelią. Tas garsas parodo, jog šarnyras yra atsipalaidavęs ir kliba. Kuo stipresnis garsas, tuo, vadinasi, labiau detalė yra atsipalaidavusi.

Šarnyro gedimas gali būti pavojingas dėl kelių priežasčių:

Visų pirma, kaip jau minėjau anksčiau, tai gali priversti ir kitų automobilio detalių būklės prastėjimą, nes tada pakaba gaus didesnę apkrovą.

Visų antra, gali būti ir rimtesnių bėdų – dėl klibančio šarnyro galiausiai gali išsineri ratas, ko pasekoje gali sugesti ir kitos detalės kaip amortizatorius ar vairo traukės ir gali tekti išmesti žymiai didesnius pinigus, nei būtų reikėję šarnyro keitimui. O jau, manau, patys galite įsivaizduoti, kas nutiktų išsinerus ratui, jei važiuojate dideliu greičiu.

Šarnyrai

Šarnyrai

© 2010-2021 Autoservisas UAB Toptis | Visos teisės saugomos.