+370 683 84819

Savanorių pr. 178F, Vilnius

+370 646 92321

Verkių g. 50, Vilnius

+370 607 78081

Ateities 21A, Vilnius

Vairo kolonėlių restauravimas

VAIRO KOLONĖLIŲ RESTAURAVIMAS autoservise „TOPTIS“ Vilniuje Verkių g. 50.  Ratų suvedimas bus padarytas vietoje, po vairo kolonėlės remonto Jums nereikės važiuoti kažkur „kitur“, į kitą autoservisą.

Skambinkite 8 646 92321 ir mes Jums padėsime!

Skambinkite dabar!

Vairo koloneles restauravimas

Vairo kolonėlės restauravimas

Vairo kolonėlė

Dažniausiai pasitaikantis nusiskundimas vairo stiprintuvo sistema, tai dingstantis vairo stiprintuvo skystis. Jis dažnai pradeda bėgti pro vairo kolonėlės šonus, iš po vairo kolonėlių apsauginių gumų arba pro viršutinį vairo kolonėlės riebokšlį.

Kartais vairo kolonėlė bilda (pašalinis garsas nuo vairo kolonėlės važiuojant per duobes), girdisi ūžesys sukinėjant vairą į šonus, ar vairas sukasi tai sunkiau, tai lengviau.

Vairo koloneles restauravimas

Aišku, atrodytų, kam čia restauruoti vairo kolonėlę, jei galima santykinai nebrangiai nusipirkti naudotą „šrote“, tačiau ten negausite garantijos, todėl netrukus gali tekti vėl pakloti tą pačią, o gal net didesnę pinigų sumą, nes kolonėlė viduje jau gali būti sudilusi, ir skystis ištekės.

Be to, „šrotuose“ dauguma ardomų automobilių iš Didžiosios Britanijos, su vairu dešinėje pusėje, todėl nuo šių automobilių vairo kolonėlės netinka, be to „šrotai“ vairo kolonėles dažnai pardavinėja kartu su vairo perkėlimo komplektu, todėl rasti gerą naudotą vairo kolonėlę nėra paprasta. Vairo kolonėlių restauravimas yra alernatyva.

Vairo koloneles pjūvis

Vairo kolonėlių restauravimo kaina:

1Vairo kolonėlių restauravimo kainaNuo 150 Eur
   
   

Visos teikiamos paslaugos apdraustos AB Lietuvos Draudimas     Remontuojame pagal standartą LST 1438:2005 

Jeigu vis dar ieškote autoserviso Vilniuje, maloniai kviečiame Jus apsilankyti autoservisuose TOPTIS! Čia visuomet geros kainos ir aukšta kokybė.

Skambinkite autoserviso TOPTIS darbuotojams jau šiandien 864692321.

Kaip vertinate šią paslaugą

Paspausite atitinkamą žvaigždutę

Vidutinis vertinimas / 5. Balsų skaičius:

Rekomenduoju...

Mes socialiniuose tinkluose

Ačiū už grįžtamąjį ryšį.

Mes tobulėjame.

© 2010-2019 Autoservisas UAB Toptis | Visos teisės saugomos.