fbpx

+370 683 84819

Savanorių pr. 178F, Vilnius

+370 646 92321

Verkių g. 50, Vilnius

+370 607 78081

Ateities 21A, Vilnius

Žibintų reguliavimas

Žibintų reguliavimas – svarbi ir ypatingo tikslumo reikalaujanti procedūra. Tikslus žibintų reguliavimas yra reikalingas tam, kad matomumas būtų puikus, neakintume priešinga kryptimi atvažiuojančių vairuotojų ir būtume saugūs kelyje.

Verta paminėti, kad kai kuriais atvejais žibintų sureguliuoti nepavyksta ir yra reikalingas žibintų keitimas. Automobilio žibintus reikia keisti, kai žibintų reguliavimo mechanizmai pažeisti dėl korozijos ir nepavyksta jų tiksliai sureguliuoti. Taip pat rekomenduojame keisti pasenusius žibintus. Bėgant laikui, lemputės ryškumas mažėja ir nebelieka pakankamai koncentruoto šviesos srauto bei aiškaus spindulio kampo.

Autoservise „Toptis“ žibintų aukščio reguliavimas ar jų keitimas bus atliktas GREITAI ir TIKSLIAI. Jei jūsų automobiliui reikalingas žibintų reguliavimas Vilniuje – nedvejokite ir kreipkitės į autoserviso „Toptis“ specialistus.

Žibintų reguliavimas Vilniuje, kaina

Žibintų reguliavimas su patikra | Šviesų reguliavimas (1 vnt)

Nuo 5 Eur

Priešrūkinio žibinto reguliavimas (1 vnt)

nuo 10 iki 15 Eur

Žibintų sureguliavimo patikra jei nereguliuojama | žibintai nesireguliuoja

5 Eur

Kada reikia sureguliuoti automobilio žibintus?

  1. Kai techninės apžiūros metu nustatoma, jog žibintai neteisingai sureguliuoti.
  2. Kai tamsiu paros metu priešais atvažiuojantys vairuotojai Jums duoda šviesos signalus ir pradeda „mirksėti“ šviesomis, gali būti, kad jie buvo akinami Jūsų automobilio žibintų šviesomis. Pasitikrinkite, ar žibintai sureguliuoti tinkamai.
  3. Automobilio šviesų reguliavimas yra būtinas kiekvieną kartą po žibintų keitimo arba jei buvo atliktas žibintų remontas. Kai žibintus keičia  profesionalūs autoserviso „Toptis“ meistrai, visuomet pasirūpinama, kad žibintai būtų tinkamai sureguliuoti.
Žibintų reguliavimas

Žibintų reguliavimas

Kaip susireguliuoti žibintus?

Šviesų reguliavimas įmanomas, naudojant nubraižytą schemą ant sienos. Žibintus į sieną reikia nukreipti taip, kad šviesos spindulio aukštis sutaptų su automobilio žibintų aukščiu, o žibintų intensyviausiai apšviestos vietos sienoje sutaptų su atitinkamo žibinto viduriu.

Tačiau, kai automobilio lempų reguliavimas atliekamas šiuo metodu, žibintai nebus sureguliuoti taip tiksliai, kaip naudojant tam skirtus šviesų reguliavimo prietaisus. Autoservisuose „Toptis“ automobilio žibintų reguliavimas Vilniuje atliekamas šviesų reguliavimo stendu TECNOCOLOR DRACO 2000. Autoservise „Toptis“ žibintų reguliavimas atliekamas pagal techninių apžiūrų centrų UAB „Tuvlita“ reikalavimus.

Kokios yra dažniausiai pasitaikančios žibintų problemos?

Reguliuojant automobilio žibintus, dažniausiai susiduriama su korozijos sukeltomis problemomis – korozijos pažeistais žibintų reguliavimo mechanizmais, varžtais ir sulūžusiais laikikliais. Tokiu atveju, sukinėjant žibinto padėties reguliavimo varžtus, apšvietimo aukštis nesikeičia. Tokiu atveju žibintų NEREMONTUOJAME, galime tik pakeisti visą žibintą nauju.

Automobilių žibintų reguliavimas Vilniuje visada geromis kainomis autoservise „Toptis“. Vis dar turite klausimų?

Skambinkite 8 607 78081 ir mes Jums padėsime!

Skambinkite dabar!

 

Kaip vertinate šią paslaugą

Paspausite atitinkamą žvaigždutę

Vidutinis vertinimas 4.5 / 5. Balsų skaičius: 124

Niekas neįvertino šios paslaugos

© 2010-2021 Autoservisas UAB Toptis | Visos teisės saugomos.